Eerste communieveiring 2024 - Baasrode
Op zaterdag 27 april gingen 36 kindjes voor de eerste maal te communie in een kindvriendelijke viering met als thema: ‘Ik wil een lichtje zijn’.

Iedereen was op zijn paasbest en de zevenjarigen zongen met veel overtuiging leuke hedendaagse kinderliedjes, zoals: ‘Ik voel me super hieperdepiep, in de wereld die God voor ons schiep’ en: ‘Met Jezus voel ik mij keigoed, Hij legt een glimlach op mijn snoet’. Priester Johan Poppe ging voor in zijn eigen directe stijl zoals we dat van hem gewoon zijn. Pastoor-Deken Jo moest op hetzelfde moment ergens gaan vormen. Een hartverwarmend applaus op het einde van de viering deed de eerste communicantjes glunderen.

Proficiat aan deze zevenjarigen, hun ouders en familie!

Proficiat aan allen die aan deze viering meewerkten!

een lichtpuntje

soms is het groot

soms is het klein

ga niet op zoek

je kunt het zelf zijn

Zoeken

Dekenaal nieuws