Pinksterviering 2024 (Sint-Ursmaruskerk, Baasrode)
Op zaterdag 18 mei vierden we Pinksteren in onze kerk. Het koor ‘Zing Zondag’ zong liederen waar schwung in zat.

Medepastoor Walter betrok tijdens de homilie de vormelingen bij het gebeuren. Hij slaagde er ook in om de aanwezigen de tien geboden te laten opzeggen die te horen waren tot in de gewelven van de kerk! Bij het Onze Vader stonden de vormelingen rond het altaar om daarna de vredewens door te geven aan de aanwezigen. Op het einde van de viering werd het slotlied onthaald op een warm applaus. 

Tijdens de receptie, aangeboden door de parochie, werd geklonken op onze geloofsgemeenschap en in het bijzonder op de vormelingen. Die kregen twee foto’s mee. Ondertussen verscheen op de aangekochte schermen het verloop van de Vormselviering onder grote belangstelling.  

Iedereen toog naar huis met een glimlach op het gelaat. Pinksteren is aan de Sint-Ursmaruskerk niet onopgemerkt voorbij gegaan. De Geest van God waaide heel de viering doorheen onze kerk. Hopelijk blijft er toekomstgericht iets van hangen…

Dank aan de voorganger, het koor, alle aanwezigen en de medewerkers die de receptie in goede banen leidden!

Zoeken

Dekenaal nieuws