Vormselviering
Vormselviering
Op zondag 30 april ontvingen 43 vormelingen het sacrament van het vormsel. Wat een fijne dag! Dank aan de vormheer E.H. Vicaris Joris Polfliet, pastoor Paul, de vormelingen, de catechisten, Bart onze muzikale begeleider, Lorenz die de liedjes aanleerde, juf Marijke die ons de pannen van het dak liet zingen, Patrick de fotograaf, de onthaal medewerkers, en jullie familieleden van onze vormelingen.
Proficiat aan onze vormelingen:
Amadala Jillia, Atemengue Atangana Zoé, Binnebeek Wout, Byloos Ariane, Craeye Robbe, De Bock Fien, De Brouwer Ruben, de Coorebyter Alyssia, De Grauwe Taio, De Kinder Lizzy, De Landtsheer Noah, De Maerschalck Vic, De Mey Daan, De Saeger Julie, Deconinck Thomas, Eylenbosch Luna, Garcia-Arbesu Stella, Ishimwe Nella, Janssens Sky, Loeman Kattoo, Mannaert Gitte, Ophalvens Elena, Pauwels Axel, Philips Stella, Provost Marise, Quihanda Carvalho Erica, Saelemans Lionel, September Mats, Stultjens Benthe, Tackaert Mona, Tilley Kayden, Van den Heuvel Milo, Van den Maegdenbergh Fien, Van den Maegdenbergh Kato, Van Driessche Seppe, Van Extergem Fleur, Van Geert Lina, Van Gijseghem Dieuwke, Van Haesendonck Bent, Van Schoor Florian, Vanherle Floor, Veldeman Stien, Walraed Rik.


Vormselviering
Vormselviering

Zoeken

Dekenaal nieuws